• open panel

Roller Uygulaması

 


Medikal estetikte son yıllarada   geliştirilmiş çok özel bir tedavi yöntemidir. Kişiye özel Roller (0.5,1.0,1.5 mm)  doktor tarafından  cildinin  kalınlığına ve hasarına göre  seçilir . O roller ile sadece  kişiye özel çalışılır. Steril olunması gereken önemli bir tedavidir.

Tedavinin amacı  deride  yada hasarlı bulduğumuz bölgede  yaralanma kanama  yaratıp beyine o bölgenin hastalandığı sinyalleri göndermek ve  vücut tarafından tamir hücrelerinin oraya hücum etmesini sağlamaktır.Kişi sonderece bilinçli olmalı güneş koruyucu ürünlerini muntazam sürmelidir.P.R.P  Kök Hücre Tedavisi ile birlikte kombine edilirse  sonuç dahada efektif olacaktır.Genelde   yüzdeki eskime, foto yaşlanma, leke tedavisi, akne tedavisi , ince kırışıklık tedavisi   ve saç dökülmelerin de uygulanılır.

Erkekler özellikle  saç dökülmelerinde  yada alopesi(kellik) tedavilerinde haftada bir olarak kombisyonlarada tercih etmeliler.Vücuttaki çatlaklarada yine sonderece başarılı Fraksiyonek CO2 lazer ile kombineli gidilenebilir.

 

 

 


Değerli Müşterimiz!
Yasa Gereği Sitemizde Fiyat Yayınlayamıyoruz.
Fiyatlar, Kampanyalar ve Medikal Uygulamalarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin İletişim Formunu Doldurup Gönderiniz. Size Ait İletişim Bilgilerini Eksiksiz Doldurmanız Durumunda Forumda Seçmiş Olduğunuz Konu ile İlgili Uzman Doktorlarımız Sizinle E-Posta veya Telefon yoluyla İletişime Geçecek ve Her Türlü Bilgiyi Sizinle Paylaşacaktır..

 

 

 
© 2012 Bakırköy Lazer
Powered By Sentez Bilişim