• open panel

Vücut Sıkılaştırma

 

Ani kilo alıp vermekten, yada yaşlılığa bağlı olarak vücudun elastin hücrelerindeki kayıplardan yada genetik olarak vucut ve yüz de yani derimizde gevşemeler oluşabilmektedir. Bunları gerek doğru eğzersizlerle gerekse medikal estetik ten yardım alarak giderbilmekteyiz.Son yıllarda bu konuda bir çok alternatif oluşmuştur. An cak son yılların en çok rağbet gören çalışmalarından biri radyo frekansı ile kombine edile bilinen enjeksiyonlarla yapılan mezoterapi teknikleri ve muadil karışımlarla cildin düşüklüğü toparlanabilmektedir.

Kişi öncelikle bir muayeneye tabi tutularak değerlendirilmeli spor yapabiliyorsa sadece girişimsel işlem uygulanmalı yapamıyor ise radyo frekansı,elektro terapi, gibi alternatif cihazlaradan kombine edilerek tedaviye alınmalıdır.Vücut Sıkılaştırma 10 seans  haftada bir olmak üzere yüz güldürücü sonuçlar alına bilmesi için yeterlidir.Bu konuda yetkili klinik ve hastahanelerden bilgi edinebilirsiniz.


Değerli Müşterimiz!
Yasa Gereği Sitemizde Fiyat Yayınlayamıyoruz.
Fiyatlar, Kampanyalar ve Medikal Uygulamalarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin İletişim Formunu Doldurup Gönderiniz. Size Ait İletişim Bilgilerini Eksiksiz Doldurmanız Durumunda Forumda Seçmiş Olduğunuz Konu ile İlgili Uzman Doktorlarımız Sizinle E-Posta veya Telefon yoluyla İletişime Geçecek ve Her Türlü Bilgiyi Sizinle Paylaşacaktır..

 

Creative Commons Lisansı
Vücut Sıkılaştırma by Vücut Sıkılaştırma is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır bakirkoylazer.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bakirkoylazer.com/ adresinde mevcut olabilir.
 
© 2012 Bakırköy Lazer
Powered By Sentez Bilişim